Oversikt frivillige lag og foreninger

Oversikt frivillige lag og foreninger

Oversikt lag og foreninger i Meråker
Navn på lag/forening/næring Kontaktperson Mailadresse Telefonnummer
Dalådal IL Olaug Sørmo/ Roger Lindgren roger.lindgren@ntebb.no 416 07 247
IL Tambar Bjørn Magnus Madslangrud bjorn.madslangrud@fides-as.no bmadsla@gmail.com 913 40 426
IL Varden Øyvind Slungård oyvind.slungard@ntfk.no 954 38 062
Kopperå IL Kjell Sylten kjell.sylten@ntebb.no 913 69 287
Kor E-14 Gunn Turid Jørgensen gunnatuj@gmail.com 920 10 346
Dekor Guro Størseth Moen guro-storseth@hotmail.com 932 61 122
Meråker historielag Alf Olsen alfrolsen@getmail.no 915 46 343
Meråker kunstforening Lill Kristin Brenntrø tantegronn.meraker@gmail.com 900 26 698
Meråker menighet Solveig Madslangrud kirkekontoret@meraker.kommune.no 74 81 33 55
Meråker motorsportklubb Alf Morten Buland merakermsk@hotmail.com 995 43 160/ 952 88 845/ 938 81 780
Meråker musikkorps Marit Graftås maritgraftas@hotmail.com 977 56 319
Meråker skolekorps May Brit Tronsmo may-britt.tronsmo@no.dsv.com 480 45 185
Meråker skytterlag Roger Olsen mork-ols@online.no 902 96 968
Frivillighetssentralen Aasmund Øverkil aasmundoverkil@gmail.com 928 07 952
Bondkjerringlaget Marit Lello/Katrine Høttmon katrine.hottmon@meraker.kommune.no 452 01 173
Meråker teaterlag Katrin Kristensen katrin.kristensen@ntebb.no 476 22 023
Meråker idrettsgymnas rifleklubb (MIR) Knut Bakken knut.bakken@ntfk.no 957 41 236
Meråker skiskytterklubb Kjetil Halfdan Aarbakke kjetil.aarbakke@meraker.kommune.no 412 38 432
Pensjonistlaget Egil Haugbjørg ehaugbjorg@gmail.com 906 05 297/ 74 81 05 42
Pistolklubben Arnstein Nesgård arnsne@online.no 970 76 025
Samspæll-91 Ingunn Skallan ingunnts26@hotmail.com 900 64 110
Stiftelsen Meråker-Musea Lille Vanja Merakerli lille.merakerli@meraker.kommune.no 938 44 286
Stordalen skytterlag Roger Lindgren roger.lindgren@ntebb.no 416 07 247
Onsdagsklubben Søgardsjalet
Meråker kulturskole Knut Dolva knut.dolva@meraker.kommune.no 917 65 442
LHL Tove Gjemse 936 50 420
Kopperås venner Torbjørn Holås torbjorn.holas@ntebb.no 913 21 276
Meråker til topps Hallgeir Martin Lundemo hallgeir@zipps.no 916 74 618/ 905 20 110
Folkeakademiet Marit Graftås maritgraftas@hotmail.com 977 56 319
Meråker aktivitet Svein Halvor Moe post@sommereventyret.no 971 93 570
Spillkvelder biblioteket Marita Haugen Marita Haugen maritahaugen1990@gmail.com
Skotthyllklubben Stig Meraker prikk1974@hotmail.com 988 56 814
Seniordans Gerd Selnes 984 15 551
Biblioteket Anne Marken anne.marken@meraker.kommune.no 924 32 175
Dagsenteret Anne Marie Uppstrøm anne.marie.uppstrom@meraker.kommune.no 915 51 893
Husmortrim Tove Fjellanger tove.fjellanger@gmail.com 988 72 200
Meråker sanitetsforening Dagmar Slungård dagslu@gmail.com
Meråker stasjon Aud Marø audmarø@gmail.com 926 07 594
Mental helse Turid Brurok turid.brurok@meraker.kommune.no
Mandagsklubben Hannelore Selbekk hannelore.selbekk,@gmail.com 932 37 990
Meråker jeger- og fisk Ole Jacob Lund-Tangen ole.jacob.lund-tangen@meraker.kommune.no 995 56 522